Skip to content

Nowoczesna architektura : Colin Powell, Blake Mycoskie i Cameron Sinclair przemawiają na Konwencji AIA w 2013 roku

2 lata ago

480 words

AIA W dniach 20-22 czerwca 2013 r.
W Denver, generał Colin L.
Powell, USA (Ret.), Były Sekretarz Stanu (2001.
2005), dołącza do Camerona Sinclaira, współzałożyciela i głównego wiecznego optymisty Architektów Ludzkości, oraz Blake Mycoskie, założyciel i główny pedagog TOMS, jako główny mówca podczas krajowej konwencji AIA 2013.
Liderzy budownictwa 2013.
Motyw zapewni architektom i projektantom możliwości uczenia się, dzielenia i demonstrowania podstawowych cech, które dziś określają przywództwo.
Rejestracja rozpoczyna się w styczniu.
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Więcej informacji na temat prelegentów po przerwie.
Colin Powell: Przywództwo: branie Powell jest uosobieniem starszego męża stanu; ktoś, kto bezinteresownie służył innym na wszystkich poziomach; jednostka, społeczność, kraj i świat.
Będzie dzielił ważne spostrzeżenia kogoś, kto przeżył swoje życie jako przywódca; służąc, pielęgnując i rozumiejąc różne perspektywy, które mogą pomóc lub utrudnić naszą skuteczność na świecie.
Mądrość zawarta w jego opowieściach o tym, jak być i utrzymać osobiste przywództwo, zainspiruje uczestników do znalezienia woli i determinacji, by żyć według uświęconej przez wieki kody przywódców.
Blake Mycoskie: Świadomy kapitalizm i przyszłość założyciela biznesu i główny twórca obuwia TOMS, Mycoskie wierzy w moc inspirowania młodych ludzi do lepszego jutrzenia, zachęcając ich do tego, by dawali wszystko, co robią.
Jego nadzieją jest widzieć przyszłość pełną społecznie nastawionych firm i konsumentów.
Prawie każda osoba, architekci są pasjonatami pomagając poprawić świat i są wykształceni, aby stosować myślenie projektowe.
do wyzwań stojących przed klientami i społecznościami.
Podobnie jak Mycoskie, architekci często rozdają swoje produkty.
do najbardziej potrzebujących, poprzez usługi pro-bono w ich społecznościach i na całym świecie.
Cameron Sinclair: Design Like You Daj cholernego współzałożyciela Architects for Humanity, Sinclair uruchomił pierwszą na świecie społeczność open source, której celem jest poprawa warunków życia dzięki nowatorskiemu i zrównoważonemu projektowi.
Co dwa lata w tej sieci odbywa się globalne wyzwanie w celu rozwiązania problemu systemowego w środowisku zbudowanym.
Utrzymuje swoją pasję do pomagania w ulepszaniu świata, jednego projektu na raz, poprzez wykorzystanie wykwalifikowanej pasji architektów o podobnych poglądach na całym świecie.
Jego kolektywne kierownictwo podkreśla, jakie działania architekci mogą podjąć w swoich własnych społecznościach w przypadku katastrofy lub specyficznej potrzeby opierającej się tradycyjnemu podejściu do znajdowania rozwiązań.
Poza głównymi prezentacjami, Krajowa Konwencja AIA będzie oferować setki sesji edukacyjnych i wycieczek po architekturze Denver, istotnych z punktu widzenia dzisiejszych praktyk architektów.
Prawie 800 firm zaprezentuje swoje nowe narzędzia, materiały i usługi, z których architekci mogą korzystać na wszystkich etapach projektów budowlanych; od koncepcji po uruchomienie.
[więcej w: szarmach białystok, olx swidnica, alergovita ]

Powiązane tematy z artykułem: alergovita olx swidnica szarmach białystok