Skip to content

Nowoczesna architektura : AD Round Up: Health Architecture Part V

2 lata ago

346 words

Świetne projekty dla naszej piątej selekcji wcześniej zaprojektowanej architektury zdrowia.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Patterson Ob / Gyn / buildingstudio Strona frontowa na nowej drodze dojazdowej połączonej z pobliską drogą ekspresową.
Mieści się między dwoma innymi profesjonalnymi budynkami o dopasowanych fasadach kolonialnych, wraz ze sztucznymi lukarnami i masowo produkowanymi gruzińskimi kolumnami.
Podczas gdy pierwszą skłonnością było wprowadzenie ekspresyjnego, współczesnego wstawiania, po zastanowieniu podejście to konkurowałoby jako kolejny znak.
podobnie jak tradycyjne prace, po prostu kolejna fasadowa obróbka z widokiem na ulicę (czytaj więcej.) Dom spokojnej starości / Geninasca Delefortrie Architectes Potrzeba dużego programu medycznego w miejscu przesiąkniętym historią jest źródłem procesu projektowania.
Rzeczywiście, jak pogodzić skalę nowego projektu z obecnością Zamku Bevaix i Chaty zbudowanego na szwajcarską wystawę narodową w Genewie w 1896 roku (czytaj dalej.) Tabor Orthopedics / archimania Aby stworzyć świeży obraz przez prawie 40 lat – najstarsza praktyka ortopedyczna po przejściu na odnowiony prototyp budynku biurowego z ubezpieczeniem z 1991 r., wszystko w ramach budżetu poniżej 100 USD za metr kwadratowy.
Zlokalizowany w ruchliwej dzielnicy handlowej, 19-letni biurowiec State Farm Insurance został odzyskany przez powołaną grupę ortopedów, próbując przedefiniować swoją praktykę (czytaj dalej.) M-Team Anderlecht / BURO II Region Brukseli, GOMB i Gmina Anderlecht utworzyła nową strefę biznesową na powierzchni 3,2 hektara.
Znajduje się na Lenniksebaan, niedaleko szpitala Erasmus, tuż obok stacji metra i przystanku autobusowego.
Jego celem jest przyciągnięcie firm z branży zaawansowanych technologii do Regionu Brukseli i zaoferowanie im możliwości rozwoju (czytaj więcej.) Cleveland Clinic Lou Ruvo Center for Brain Health / Frank Gehry Kilka tygodni temu przedstawiliśmy Wam jeden z najnowszych projektów Frank Gehry, klinika Cleveland Lou Ruvo Centrum Zdrowia mózgu w Las Vegas.
Centrum jest wspierane przez Keep Memory Alive i ma stać się krajowym źródłem najbardziej aktualnych badań i informacji naukowych dotyczących leczenia choroby Alzheimera, Parkinsona, Huntingtona i ALS (Lou Gehrig.
S Choroba), jak również skupienie się na zapobieganiu, wczesnym wykrywaniu i edukacji (czytaj dalej.)
[więcej w: komandor wrocław, halidor cena, cyklinowanie parkietow ]

Powiązane tematy z artykułem: dexaven zastrzyk halidor cena komandor wrocław