Skip to content

Nowoczesna architektura : AD Recommends: Best of the Week

2 lata ago

366 words

Do tego wyboru najlepszych stanowisk z zeszłego tygodnia, mamy pięć niesamowitych i bardzo różnych projektów.
Jeden uniwersytet, budynek biurowy, restauracja, muzeum i przedszkole.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
University of Chicago.
South Campus Chiller Plant / Murphy Jahn Projekt dla nowej fabryki agregatów chłodniczych na Uniwersytecie w Chicago umożliwił zaprojektowanie funkcji, wydajności, materiałów, konstrukcji przy jednoczesnym rozważeniu, w jaki sposób sprzęt techniczny może być wyświetlany tak, jakby był dziełem sztuki .
Wynikająca z tego ekspresja South Campus Chiller Plant to nowoczesny, świąteczny pokaz sprzętu technicznego (czytaj więcej.) Mission Bay Block 27 Parking Structure / WRNS Studio Znajduje się w strefie przebudowy Mission Bay w San Francisco, nowa siedmiopiętrowa struktura parkingowa służy sąsiednie laboratoria i biura z 1420 miejscami.
Fasady północne i wschodnie, które graniczą z publicznym placem, są wyłożone perforowanymi aluminiowymi panelami, których pikselacja przywołuje kalifornijskie lasy sekwoi i pobliskie liście (czytaj więcej.) Lolita / Langarita Navarro Arquitectos Lolita to nie tylko kolejna przydrożna restauracja przy ruchliwej autostradzie międzystanowej .
rzadki gatunek w prestiżowym świecie restauracji.
Koncentrując się na wszechstronnym designie, Langarita Navarro Arquitectos w zamyśleniu stworzył elastyczną przestrzeń, która może stać się scenariuszem dla niemal każdego rodzaju działalności (czytaj więcej.) Musealization of Archeological Site of Praça Nova of S.
O Jorge Castle / JLCG Arquitectos Jedno wzgórze zajmowane przez Zamek S.
O Jorge jest miejscem pierwszej znanej ludzkiej osady.
datuje się na epokę żelaza.
z miejsca, które stanie się Lizboną, strategicznym punktem widokowym, z którego można podziwiać zarówno ujście rzeki Tag, jak i jej wewnętrzne terytorium.
The.
Praça Nova.
Zamku zajmuje podwórko przyścienne, otoczone murami obronnymi na północy i zachodzie oraz przez kościół Santa Cruz na południu, z wizualną domeną nad wschodnimi murami miasta i ujścia rzeki (czytaj więcej.) El Porvenir Social Gindergarden / Giancarlo Mazzanti 1.
MODUŁOWA STRUKTURA REGULOWANA PRZEZ PROCEDURY.
Projekt ma być adaptowalnym systemem do najbardziej różnorodnych sytuacji, takich jak topograficzne i miejskie.
WIĘCEJ NIŻ DWIE PROJEKTY, KTÓRE ZAPLANUJEMY JEST APLIKACYJNYM I POWTÓRNYM SYSTEMEM WIELU OPCJI (czytaj więcej.)
[patrz też: szarmach białystok, sudafed skład, projekt instalacji elektrycznej ]

Powiązane tematy z artykułem: projekt instalacji elektrycznej sudafed skład szarmach białystok