Architektura i nowoczesne budownictwo – Bjarke Ingels w Sydney dla HASSELL i AIA

Slussen w Sztokholmie / Dzięki uprzejmości BIG Bjarke Ingels, który jest szefem Bjarke Ingels Group (BIG), był niedawno w Sydney i odbył rozmowę w Australian Institute of Architects, który był sponsorowany i organizowany przez HASSELL.
Dzięki wspólnym wartościom projektowym i łatwemu dopasowaniu pomiędzy BIG i HASSELL tworzą potężny zespół.
Tak więc BIG, którego projekty tutaj publikowaliśmy, odwiedził Sydney, aby zbadać potencjał przyszłej współpracy projektowej.
Więcej informacji i film po przerwie.
Jak ujmuje to jeden z komentatorów, teoria spotyka się z pragmatyzmem, spotyka się z optymizmem w architekturze Bjarke Ingels.
Wszystkie trzy zostały wystawione ostatniej nocy, gdy przemawiał w Australian Institute of Architects w Sydney podczas imprezy sponsorowanej przez HASSELL.
Tak samo jak kreatywność i pasja, którą wnosi do szerokiej gamy projektów odnowy i rozwoju miast, nie tylko w Danii, skąd pochodzi, ale także w Europie, Ameryce Północnej i Chinach.
Superkilen w Kopenhadze / Dzięki uprzejmości BIG Ingels i BIG pracowali nad wieloma projektami urbanistycznymi, takimi jak: Superkilen w Kopenhadze / Dzięki uprzejmości BIG Slussen w Sztokholmie.
miejsce, które łączy północną i południową część miasta i pozostaje punktem centralnym dla ruchu samochodowego, ale zostało przekształcone w miejską strefę rekreacyjną skoncentrowaną na pieszych.
Superkilen w Kopenhadze.
innowacyjny park publiczny w dzielnicy Kopenhaga w N.
rrebro, rozciągający się na 750 metrów.
Wiele obiektów w parku pochodzi z innych krajów, które reprezentują etniczną różnorodność okolicy.
Należą do nich huśtawki z Iraku, ławki z Brazylii, fontanna z Maroka i kosze na śmieci z Anglii.
Ingels.
koncepcja hedonistycznej równowagi.
nigdzie nie jest tak wyraźnie, jak w jednym z projektów, nad którymi obecnie pracuje.
instalacja do unieszkodliwiania odpadów, która będzie miała stoki narciarskie na dachu.
Niespodziewana kombinacja zielonej energii i sportu alpejskiego była zwycięską ofertą w konkursie na zaprojektowanie nowej fabryki odpadów do wytwarzania energii, która ma być jednym z najczystszych na świecie, kiedy zostanie otwarta w 2016 roku.
[patrz też: MAKIJAŻ PERMANENTNY METODĄ WŁOSKOWĄ, reaktory chemiczne, maszyny pakujące ]

Powiązane tematy z artykułem: MAKIJAŻ PERMANENTNY METODĄ WŁOSKOWĄ maszyny pakujące reaktory chemiczne