Skip to content

Architektura 21szego wieku : Taiwan Tower / Little

2 lata ago

301 words

Dzięki uprzejmości Międzynarodowego Konkursu Projektów w Little The Taiwan Tower przyznano nagrodę Little, a Merit Award za wkład w projekty koncepcyjne wieży sygnaturowej w Taichung na Tajwanie.
Nacisk na konkurencję polega na dostarczeniu znacznika symbolizującego historię i ducha Tajwanu w Taichung Gateway Park, międzynarodowym portalu Centralnego Tajwanu jako miejsca innowacji, kultury i różnorodności biologicznej.
Więcej informacji i zdjęć po przerwie.
Wieża wznosi się na wysokość 368 metrów (1207 stóp) nad Taichung Gateway Park.
Koncepcją napędową rozwoju Little s jest wieża, która symbolizuje życie, żywotność i dobrobyt, mając nadzieję reprezentować walory kulturowe Tajwanu i odwiedzających.
Dzięki uprzejmości Little Metaphorical rain forest of the interior oferuje życie i rewitalizację lokalnej społeczności.
Egzoszkielet zapewnia stabilność strukturalną i obejmuje platformy na różnych poziomach, które naśladują pasmo górskie Dadu.
Te.
Góry.
są połączone i obejmują nadające się do zamieszkania pionowe przestrzenie bujnej roślinności i ogrodów nieba, które służą do oczyszczania powietrza.
Daszek fotowoltaiczny pokrywa budynek, zapewniając kopertę do eksploracji dla odwiedzających budynek, a także przyczyniając się do potrzeb energetycznych, aby utrzymać zerowy rozwój.
Dzięki uprzejmości Little The Tower jest mieszane i zaprojektowane, aby być samowystarczalnym.
Obejmuje ono muzeum historii i kultury, biura Departamentu Rozwoju Miast rządu miasta Taichung oraz publiczny element obserwacji i monitorowania, który zapewnia zwiedzającym widok na miasto i lokalny krajobraz.
Dzięki uprzejmości Little Little dostarczyła animację do dalszego wyjaśnienia i zilustrowania ich konceptualnego projektu, możesz go obejrzeć tutaj.
Dzięki uprzejmości Little Architects: Little Location: Taichung, Taiwan Tytuł projektu: Taiwan Tower Project Team: Brad Bartholomew, Jason Bizzaro, Rugel Chiriboga, Santiago Crespo, Ryan Davis, Rick Reimer, Bo Sun, Coby Watts
[przypisy: szarmach białystok, figloraj rybnik, dexaven zastrzyk ]

Powiązane tematy z artykułem: dexaven zastrzyk figloraj rybnik szarmach białystok