Skip to content

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Wnętrza Część V

2 lata ago

352 words

W ciągu ostatnich tygodni przedstawialiśmy wiele niesamowitych projektów, które sięgają roku 2009.
I właśnie taka jest idea tej Round Ups.
Aby dać Ci szansę zobaczenia wspaniałych projektów, które opisaliśmy dawno temu.
Oto 5 część naszego wyboru Wnętrz.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Valentin apartment / ECDM Francuscy architekci Emmanuel Combarel Dominique Marrec przysłali nam transformację tego małego mieszkania, z jasną strategią: dekompartmentuj to miejsce tak, aby zmieścić się w otwartym planie i uniknąć zapotrzebowania na dodatkowe pomieszczenie poprzez wyobrażenie sobie w środku Deloitte Consulting / Mackay & Partners Nie jest to zwykły zbieg okoliczności, że wizyta w nowej londyńskiej siedzibie globalnego konsultanta ds.
zarządzania Deloitte Consulting przypomina zameldowanie się w pięciogwiazdkowym butiku nocleg.
Spektakularne miejsce pracy, zaprojektowane przez Mackay + Partners, ma być używane tak jak hotel (czytaj dalej.) Ayres Store / Dieguez Fridman Projekt dąży do odtworzenia we wnętrzu sklepu odczuć i odczuć generowanych przez przestrzeń miejską: możliwość niespodzianek, kontrastów, nieoczekiwanych spotkań i zmian perspektywy.
Tak jak miasta są generalnie postrzegane w ruchu i oferują wiele niespodzianek na każdej trasie, sklep zmienia się, gdy ludzie się w nim poruszają.
Ruch nigdy nie jest poziomy ani pionowy, ale oba jednocześnie (czytaj więcej.) Jeden z czterech / Lior Vaknin + Sabi Aroch Jeden z czterech.
Projekt rozpoczął swoją koncepcję jako prototyp do czterech różnych funkcji w przestrzeni domowej jako jeden element.
Jedna na cztery zawiera w sobie bar, jadalnię, kuchnię i miejsce do przechowywania.
Funkcjonuje w inny sposób na linii czasu i redefiniuje przestrzeń i przy tym samym oddechu odpowiada na inne potrzeby (czytaj więcej.) Architektura Kenig Residence / Slade Odnowiliśmy cały ten kamień, ukończony w 2007 roku dla filaru NYC i ojca trzech córek, Ricky Kenig, właściciel i osobowość stojąca za sklepami Ricky ego w Nowym Jorku.
Ricky był zainteresowany stworzeniem nowoczesnego nieba dla swojej rodziny, w pięknym brooklyńskim piaskowcu: miejscu oferującym prywatne miejsca odosobnieniowe, a także otwarte przestrzenie mieszania do wspólnego spędzania czasu (czytaj dalej.)
[więcej w: dexaven zastrzyk, ewcar, projekt instalacji elektrycznej ]

Powiązane tematy z artykułem: dexaven zastrzyk ewcar projekt instalacji elektrycznej