Skip to content

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Mixed Use Part V

2 lata ago

339 words

Na dzisiejsze Round Up mamy pięć wielkich projektów mieszanych z Rosji, Szwajcarii, Anglii, Norwegii i USA.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Broadcasting Place / Feilden Clegg Bradley Studios Broadcasting Place to mieszana inwestycja w pobliżu centrum Leeds.
Ustanowiony jako partnerstwo publiczno-prywatne dla grupy nieruchomości Downing i Leeds Metropolitan University, zapewnia około 110 000 stóp kwadratowych nowych biur i przestrzeni nauczania wraz z 240 studenckimi rezydencjami w charakterystycznym budynku wznoszącym się do 23 pięter.
Nowy kościół baptystów dopełnia system na jego północnym krańcu (czytaj więcej.) Kompleks wielopoziomowy La Maladiere / Geninasca Delefortrie Architectes Zasypka ukończona na początku XX wieku.
dostępna paczka.
stary stadion piłkarski.
był w zgodzie z czterema formami urbanistyki.
Jeden konkretnie, jest częścią.
Beaux-arts.
dzielnica z XIX wieku.
Jeden ma losowy charakter.
Nid-du-Crô.
Port.
Drugi to Jeunes Rives .
na południu, przerywane przez niektóre budynki publiczne, a ostatnie jest bardziej miejskie na północy, wzdłuż.
Pierre -.
– Mazel.
aleja (czytaj więcej.) Akerselva Atrium / NBBJ Zaprojektowany przez NBBJ Akerselva Atrium to nowy 17,600 SM projekt mieszany w dzielnicy Akerselva w centrum Oslo – zaledwie pięć minut spacerem do opery, dworca centralnego i port.
Otoczony historycznymi budynkami przemysłowymi, biurowymi i mieszkalnymi, jest jednym z pierwszych współczesnych i innowacyjnych projektów wprowadzonych w tym obszarze w ostatnich latach (czytaj dalej.) Barkly Plaza / Sergey Skuratov Architekci Budynek nadal tworzy nową linię frontu wału, proces, który rozpoczął się od zbudowania nowego biura Moscow International Bank (MIB) kilka lat temu.
Z urbanistycznego punktu widzenia chodziło o powiększenie skali struktur w celu uczynienia nabrzeża bardziej wykonalnym i miejskim (czytaj więcej.) Simmons Hall w MIT / Steven Holl Gdy Massachusetts Institute of Technology zamówił Steven Holl w W 1999 roku zaprojektowali nowy dormitorium dla szkoły, w którym mieli jeden cel: miejsce w budynku i wewnątrz budynku wzbudziłoby interakcję między uczniami.
Podczas gdy MIT skupił się na wykorzystaniu i funkcji budynku, Holl zamierzał stworzyć niezapomniany budynek (czytaj więcej.)
[podobne: olx swidnica, fraxiparine ulotka, cyklinowanie parkietow ]

Powiązane tematy z artykułem: dexaven zastrzyk fraxiparine ulotka olx swidnica