Architektura: 2012 Ogłoszono laureatów nagrody Emerging Architecture Awards

2 miesiące ago

Akademia Muzyczna Langarity Navarro Prezentowany przez The Architectural Review i sponsorowany przez duńską firmę zajmującą się projektowaniem sprzętu komputerowego, linia d, laureaci nagród ar + d dla rozwijającej się architektury dla młodych profesjonalistów w wieku poniżej 45 lat objęli projekty o wyjątkowych zaletach.
Cztery zwycięskie projekty w tym roku to szklany dom w Japonii, centrum społeczności w trzęsieniu ziemi narażonym na trzęsienia ziemi w Bangladeszu, zbudowane na nisko położonych terenach podatnych na chroniczne powodzie, innowacyjne 10-rodzinne mieszkanie w Winnipeg i tymczasowe zaplecze dla koczowniczej muzyki festiwal, który został zamówiony w ostatniej chwili z powodu nadzwyczajnych okoliczności.
Oryginalne i praktyczne, przemyślane i pomysłowe projekty prezentują świeże podejście do różnych wyzwań architektonicznych.
Więcej informacji po przerwie.
Spośród dziesięciu wysoko rekomendowanych projektów, istnieją tak różnorodne projekty jak żywy zakład .
żyrandol, szkoła w Chinach wykonana z cegieł z odzysku, powiększenie cmentarza we Włoszech,.
parasol.
herbaciarnia w Japonii i centrum szkoleniowe w lasach cynamonowych na Sumatrze.
Optyczny szklany dom Hiroshi Nakamura Wszystkie 14 wybranych projektów zostało opublikowanych na łamach The Architectural Review – wydanie z grudnia 2012 r.
I będzie wystawiane w Royal Institute of British Architects w Londynie do końca lutego 2013 r.
Recepcja i prywatne oglądanie zwycięskie projekty odbędą się w czwartek, 29 grudnia, w godzinach od 6:00 do 20:30 w Royal Institute of British Architects, 66 Portland Place, London W1B 1AD.
Obudowa RSVP Bloc10 od 5468796 Architektura Zwycięzcy: Akademia Muzyczna Langarita Navarro Szklany Dom Optyczny Hiroshi Nakamura Bloc10 Obudowa 5468796 Architektura Centrum Przyjaźni Urbana Więcej informacji na temat zwycięzców można znaleźć tutaj.
[przypisy: gamart, piece gazowe kondensacyjne ceny, polimeryzacja chlorku winylu ]

Powiązane tematy z artykułem: gamart piece gazowe kondensacyjne ceny polimeryzacja chlorku winylu